Przykład oferty firmy działającej w branży cięcia i gięcia blach

Profesjonalnie przeprowadzony proces, gdzie mamy zarówno cięcie, jak i gięcie blach to praca na prasach krawędziowych najwyższej jakości. Są to maszyny nowoczesne, w dużej mierze zautomatyzowane oraz cechujące się wysoką wydajnością. Dzięki temu proces formowania elementów stalowych może przebiegać bez zakłóceń, zgodnie z wcześniej założonym planem.

Zakres usługi gięcia blach Gięcie blachy, to znaczy to na jakiej maszynie i w jaki sposób zostanie ono wykonane, jest ściśle zależne od jej grubości i szerokości. Firmy oferują najczęściej gięcie blachy o szerokości do czterech metrów. Dzięki automatyzacji maszyn proces przebiega perfekcyjnie, bez obaw o błąd ze strony człowieka.

Proces ten jest nie tylko przeprowadzony automatycznie, ale także automatycznie kontrolowany. Większy park maszyn umożliwia zaś pracę nawet wtedy, gdy mamy do czynienia z dużą powierzchnią roboczą. Nowoczesne narzędzia podołają zadaniu, gdyż są wysoce wytrzymałe dzięki hartowaniu laserem.

Jakość oferowanych usług W przemyśle ważna jest zarówno cena, jak i jakość. Te czynniki są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ zazwyczaj optymalna jakość oznacza konkurencyjną cenę. By wyeliminować straty należy polegać na maszynach niezawodnych, które umożliwią gięcie blachy na całej długości utrzymując stały kąt tego zgięcia.

Ważne jest przy tym, by nie zmienić w trakcie wyginania materiału jego struktury poprzecznej. Gięcie blachy wykonuje się w dwóch podstawowych typach procesów: tłoczeniu oraz gięciu kuźniczemu. Wybór konkretnego musi być zoptymalizowany względem typu zamówienia.

Sprawdź CorradoLaser – profesjonalne cięcie blach Kielce.

bricks-bits.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.