Podzielona Polska

W ostatnich latach, w Polsce można zaobserwować stale narastające antagonizmy pomiędzy szeroko rozumianą lewicą i prawicą.

Nie chodzi tutaj wyłącznie o spory natury politycznej czy publicystycznej, ponieważ te byłyby jak najbardziej do zaakceptowania – pluralizm polityczny w demokratycznym kraju jest jak najbardziej pożądany.

Problem dotyczy jednak głównie społeczeństwa, które podzieliło się na dwa zwalczające siebie obozy.

www.muzanowa.pl https://multitapes.pl/produkty/grupa-produktowa/tasmy-elektroizolacyjne,2,3680 Sklep internetowy ornaty.pl producenta szat liturgicznych Haftina Atelier

Niestety, konflikt lewicy i prawicy dość często widoczny jest na ulicach polskich miast, gdzie dochodzi do aktów wandalizmu, przejawów nienawiści oraz różnego rodzaju bójek.

Nie jest właściwie istotne, która strona jest bardziej agresywna i prowokująca – do takich wydarzeń, jak chociażby tych, które miały miejsce podczas obchodów Święta Niepodległości, pod żadnym pozorem nie powinno dochodzić w cywilizowanym społeczeństwie.

Polacy mogą się nie zgadzać ze swoimi poglądami i mieć różne systemy wartości, jednak swoich konfliktów nie powinni przenosić na uliczne starcia, podczas których mogą ucierpieć nie tylko oni, ale również osoby przypadkowe.

bricks-bits.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.